Witaj w Bistro Podwale!

Bistro Podwale to tworzone z pasją nowoczesne bistro z doskonałą kuchnią, loftowym, ocieplonym miękkimi kanapami i dużą ilością roślin wnętrzem urządzonym w dawnej przechowalni jabłek, nieformalną atmosferą i przyjazną obsługą.

 
Mieścimy się w obrębie sandomierskiego Starego Miasta przy pełnym zieleni, spokojnym deptaku na ul. Podwale Dolne. To tylko 5 minut spacerem od rynku idąc przez Ucho Igielne.


Nasze zmieniające się sezonowo menu łączy w świeży sposób kuchnię polską z wpływami kuchni europejskiej oraz akcentami kuchni azjatyckiej, a serdeczny i uśmiechnięty personel dba o to, aby wizyta w bistro była zawsze wyjątkowym i smacznym wspomnieniem.


Dla nas każdy gość jest najważniejszy i każdy znajdzie coś dla siebie – również najmłodsi, dla których przygotowaliśmy specjalne menu oraz mały plac zabaw przy tarasie.

 
Jesteśmy także miejscem przyjaznym czworonogom więc śmiało możesz nas odwiedzić z psem.


Od nieformalnej wizyty na kawę i lunch po wieczorną kolację z butelką dobrego wina – Bistro Podwale to idealne miejsce do wspólnego spędzania czasu przy stole.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.